Ball Fantasy Mašle
O nás Naše služby Naše značky Ceník Novinky Kontakt

Značky

Naše firma nabízí pouze zboží od kvalitních výrobců.


 • Ad Hoc

 • AdHoc je německá společnost, která se svými produkty slaví úspěch v mnoha zemích. Jejich sortiment bychom mohli rozdělit na dvě poloviny. Společnost se zabývá především výrobou mlýnků na koření a speciálních sítek na čaj. Díky zkušenostem a poměrně úzké specializaci vyrábí AdHoc velice kvalitní produkty, které mají skvělý design a můžeme se na ně spolehnout. Na všechny výrobky společnosti AdHoc je poskytována prodloužená 5ti-letá záruka.

  Ukázka zboží od Ad Hoc. Ukázka zboží od Ad Hoc.
 • Asa Selection

 • Asa Selection je německá společnost, která se zabívá výrobou širokého sortimentu bytových doplňků od kuchyně, přes jídelní servisy, koupelnové dekorační předměty až po květináče a vázy. Elegantní design produktů oslní každou návštěvu, která vám bude moderní vzhled domova jen tiše závidět.

  Ukázka zboží od Asa Selection. Ukázka zboží od Asa Selection.
 • Bastion Collection

 • Bastion Collections je holandská společnost, která každoročně představuje nové kolekce okouzlujícího porcelánového nádobí s jednoduchými motivy a dekoracemi a v jemných barvách, které pohladí po duši. Hrnky, hrnečky, talíře i misky Bastion Collections svádí ke hře nekonečných kombinací barev a vzorů.

  Ukázka zboží od Bastion Collection. Ukázka zboží od Bastion Collection. Ukázka zboží od Bastion Collection. Ukázka zboží od Bastion Collection. Ukázka zboží od Bastion Collection.
 • Leonardo

 • Leonardo je německá společnost, která je jedním z předních dodavatelů skla a dárkových předmětů v Evropě. V nabídce tohoto výrobce s tradicí více než 150 let najdete širokou škálu skla jak pro běžnou denní potřebu, tak například šperky či praktické bytové doplňky.

  Ukázka zboží od Leonardo. Ukázka zboží od Leonardo. Ukázka zboží od Leonardo. Ukázka zboží od Leonardo. Ukázka zboží od Leonardo.
 • Leopold Vienna

 • Leopold Vienna je německá společnost, jejíž výrobky jsou nejen kvalitní, ale i chytré a moderní. Nabízí velký výběr produktů pro výrobu a servírování čajů, kávy, vína, baru či barbecue pro profesionály a nadšence. Firma na trhu působí již 25 let a v současnosti působí pod Bredemeijer Group.

  Ukázka zboží od Leopold Vienna.
 • Pimpernel

 • Pimpernel je německá společnost, která byla vůbec první, která započala s výrobou prostírání a již od svého založení v roce 1933 je stále vedoucí značkou v oblasti prostírání. Díky kvalitě jsou její produkty stále vyhledávány a kvalita je významným prvkem úspěchu. Při výrobě je používán materiál o síle 5 mm, vrchní tisk je pečlivě zalakován a rohy zapraveny tak, aby nedocházelo k odchlípnutí vrchní části s motivem. Odolává teplotě až do 100 stupňů, lze snadno čistit, spodní část je korková, aby nemohlo dojít k poškození stolu. Značka Pimpernel je členem skupiny Portmeirion Group.

  Ukázka zboží od Pimpernel.
 • Salus

 • Salus/Saloos je českou společností, která se od roku 1993 vypracovala na největšího českého výrobce certifikované přírodní biokosmetiky. Velmi si zakládá na tom, že její výrobky obsahují nejvyšší možný podíl čistých přírodních látek. Neobsahují syntetické parfemace, konzervanty ani barviva. Kosmetika nevyvolává alergické reakce a je vhodná pro všechny typy pleti. Široký sortiment obohacuje výjimečná produktová řada bio Karité balzámů výráběná z bambuckého másla. Ovšem výčet produktů značky Saloos tímto nekončí, nabízí široký sortiment přírodní kosmetiky.

  Ukázka zboží od Salus.
 • Sia Home Fashion

 • Sia Home Fashion je francouzská společnost, která patří k nejlepším výrobcům umělých květin. Provedení je opravdu k nerozpoznání od živé květiny. Dále nabízí dekorační předměty a stylový nábytek doplňují celou kolekci.

  Ukázka zboží od Sia Home Fashion. Ukázka zboží od Sia Home Fashion. Ukázka zboží od Sia Home Fashion. Ukázka zboží od Sia Home Fashion.
 • Umbra

 • Umbra je kanadskou společností, kterrá spatřila světlo světa před 31 lety. Základy této populární značky položil designér Paul Rowan, který nemohl do svého bytu sehnat vhodné doplňky a tak si je sám navrhl a vyrobil. Se svou minikolekcí sklidil u svých přátel velký úspěch, což bylo impulsem pro vznik značky Umbra. Spolu se svým přítelem Lesem Mandelbaumem tak začal navrhovat a tvořit bytové doplňky pod značkou Umbra. Od té doby tato značka vyrostla v lídra inovativního, moderního a nevšedního designu bytových doplňků. Za více jak 31 let svého působení představila Umbra doplňky a trendy, které vytvořily úplně novou kategorii v oblasti bytových doplňků. Mnoho produktů získalo mezinárodní ocenění, některé dokonce sklidily chválu od celebrit, jako byla například Oprah Winfrey! Bytové doplňky Umbra se vyznačují ojedinělým funkčním designem.

  Ukázka zboží od Umbra.
 • Unipar

 • Unipar je českou společností, která patří mezi přední výrobce interiérových a aromatických svíček na světě. Její svíčky jsou vyráběny s čistého uhlovodíku technologií lisování za studena, barvení na povrchu a použitím kapilárního knotu s následným vysokým podílem ručního dotváření. Díky této technologii se hmota svíčky při hoření mění pouze ve vodní páru a oxid uhličitý. Svíčky firmy Unipar vynikají nejen svou kvalitou, ale i moderním designem, na který je kladen vysoký důraz. Výrobní program sleduje nejnovější módní trendy, které jsou v souladu s designem dalších interiérových doplňků. Značka Unipar se tak dostává do povědomí široké veřejnosti také jako tvůrce svíček s dokonalým vzhledem.

  Ukázka zboží od Unipar. Ukázka zboží od Unipar. Ukázka zboží od Unipar. Ukázka zboží od Unipar. Ukázka zboží od Unipar.
 • Willow Tree

 • Willow Tree od Susan Lordi je americkou společností, která přináší klid a lásku do každého domova a je dokonalým dárkem pro každou příležitost. Všechny figury Willow Tree jsou vytvořeny jako strom z jediného kusu. Pomocí jednoduchých a elegantních gest, sklonem hlavy, umístěním ruky či natočením těla znázorňují figury Willow Tree nezapomenutelný pocit nebo lidskou vlastnost. Tyto figury jsou vyráběry v manufaktuře jako věrný odlitek původních ručně vyřezávaných návrhů od Susan Lordi.

  Ukázka zboží od Willow Tree.
 • Zak Designs

 • Zak! Designs je americkou společností, která se snaží již od roku 1976 zpestřit stolování každé domácnosti. Přes moderní nádoby do domácnosti až po nové trendy v uchovávání potravin. ZAK! Designs sleduje nejnovější trendy, dodává každé jídelně veselé barvy a dbá pečlivě na ochranu životního prostředí a v mnoha případech jde nad rámec řady předpisů o ochraně životního prostředí a dbá na ochranu krajiny. Zak! designs dodává na trh za přijatelnou cenu vysoce kvalitní výrobky splňující všechny požadované standardy. Než je produkt nabízen konečným zákazníkům, projde řadou testů, aby splňoval ty nejvyšší kvality a byl zdravotně nezávadný i pro děti. ZAK! designs je vyroben z melaminu, který byl schválen FDA a na základě testů je možné jej bezpečně používat ve styku s potravinami po celá desetiletí. Melamin je odolný, univerzální a zcela bezpečný.

  Ukázka zboží od Zak Designs. Ukázka zboží od Zak Designs. Ukázka zboží od Zak Designs.
 • Další...

 • V naší nabídce naleznete i spoustu jiných a kvalitních značek.

  Korálky.